CANLAN!’dan Armağan: Ücretsiz Sinema Atölyesi

CANLAN! Çocuklarla Sinema kitabı için şimdi Sinema Atölyesi armağan ediyor. Alacağınız her bir CANLAN! kitabı ile 1 çocuk da İstopmotion Çocuklarla Sinema Atölyesi’ne ÜCRETSİZ olarak katılabilecek. Tek oturumda 2 saat sürecek bu özel atölyeye 8-12 yaş aralığındaki çocuklar hiç bir ücret ödemeden katılabilecek. 12 kişilik gruplar halinde gerçekleşecek bu atölyelere katılım için Başvuru Formu‘nu doldurmak yeterli olacak.

KİTAP TEMİNİ
Kitabı, banka ödemesi yaparak kargo ile adrese teslim isteyebileceğiniz gibi, CANLAN! Çocuklarla Sinema kitabını Dağıtım Noktaları‘ndan da satın alabilirsiniz. Dilerseniz atölye öncesinde atölyenin yapılacağı mekanlarda temin edebilirsiniz.

ATÖLYELER NEREDE VE HANGİ TARİHTE YAPILACAK?
Atölyeler, İstopmotion İstanbul Sinema Topluluğu ile dayanışma gösteren mekanlarda, belirlenen tarihlerde yapılacak. Atölye Takvimi’nden size uygun olan yer ve günü seçebilirsiniz.
Şimdilik yalnızca İstanbul’da gerçekleştirebildiğimiz bu atölyeler en az 12 kişilik talep olması ve uygun mekan bulunması durumunda başka kentlerde de yapılabilecek.

KAYIT
Yer ve gün tercihlerinizi belirttiğiniz, iletişim bilgilerinizi girdiğiniz Başvuru Formu‘nu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Her bir atölye 12 kişilik kontenjanla sınırlı olduğundan fazla talep olması durumunda kayıtlar başvuru sırasına göre kabul edilecektir.